Oferujemy

Ceramika
Jako producent najwyższej jakości ceramiki proponujemy naszym klientom materiały budowlane, płytki ścienne oraz kruszywa.
Transport
Naszym odbiorcom gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Dysponujemy własną flotą nowych ciągników i naczep.
Usługi
Zapewniamy współpracę popartą doświadczeniem i uprawnieniami w zakresie wywozu odpadów i ich przetwarzania w procesie odzysku.
Ogłoszenia
W odpowiedzi na zapytania klientów postanowiliśmy także zamieszczać atrakcyjne ogłoszenia dotyczące sprzedaży nieruchomości.

Krótko o nas

Od 1925 roku Cegielnia „Sośnica” znana jest jako producent najwyższej jakości ceramiki budowlanej. Nasza oferta obejmuje: cegłę pełną, cegłę gotycką, cegłę klasztorną, cegłę ręcznie formowaną oraz pustaki ścienne i wentylacyjne. Zgodnie z życzeniami klientów poszerzamy obecnie nasz asortyment o cegłę licową oraz inne wyroby na indywidualne zamówienie. Produkcja oparta jest na własnych złożach gliny. Z Sośnicy pochodzą cegły na budowę domów, kościołów i innych budynków na terenie całego Dolnego Śląska. Można je równocześnie spotkać w murach odbudowanego Zamku Królewskiego.
Tradycja zobowiązuje – wszystkie nasze wyroby produkowane są ekologicznie i posiadają atest.

Najwyższa jakość
Za jej sprawą klienci decydują się na zakup naszych produktów i jest gwarancją ich zadowolenia z zainwestowanych środków w efekt końcowy.
Wieloletnia tradycja
Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ekologiczne i mimo coraz to nowszych technologii proces ich powstawania był niezmienny od lat.
Solidne wykonanie
Dbamy o każdy etap procesu produkcyjnego, dzięki czemu jesteśmy w pełni przekonani o solidności naszych wyrobów, co znajduje potwierdzenie wśród naszych klientów.
Unijne standardy
Współpracujemy z zagranicznymi kontrahentami dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom najwyższe standardy świadczonych usług.
Terminowość realizacji
Wiemy jak ważną rolę odgrywa czas dlatego dokładamy wszelkich starań już od momentu otrzymania zamówienia aż po dostawę aby zapewnić terminową realizację każdego zlecenia.
Zaufanie wielu
Najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy jest rosnącą liczba klientów. Cieszymy się zaufaniem wielu znanych marek, dzięki czemu możemy stale poszerzać swoje horyzonty.

Nasze produkty

W trosce najwyższą jakość, specjalnie dla naszych klientów stale udoskonalamy asortyment. Wieloletnie doświadczenie oraz elastyczne podejście pozwala nam na realizację nawet najbardziej indywidualnych i zróżnicowanych zamówień.
Poniżej przedstawiamy szereg naszych produktów cieszących się zaufaniem wielu już klientów.

Dokumentacja do pobrania

Wiemy jak istotną rolę w Państwa pracy odgrywa jakość naszych produktów, dlatego postanowiliśmy umożliwić naszym klientom pobranie niezbędnej dokumentacji. Wszystkie nasze produkty posiadają atesty, co dodatkowo stanowi dla Państwa gwarancję jakości i bezpieczeństwa.